Hızlı KargoAynı Gün kargo

İade ve Değişim Garantisi7 Gün içinde

Online Destek7/24 Destek

Kredi Kartına Taksit6 Aya kadar Taksit İmkanu

#Bizdengiy.com

Sizin için hep buradayız
Her Türlü soru ve öneriniz için bize telefon, Whatsapp destek, iletişim formu destek bölümlerinden ulaşabilirsiniz.

Sizlerin memnuniyetini sağlamak en temel görevimizdir. Tüm ziyaretçilerimize ve müşterilerimize iyi alışverişler dileriz.

HAKKIMIZDA

Şi̇rketi̇mi̇z 2000 yılından bu yana İzmi̇r Bornova’da giyim ürünleri üretim ve satış üzerine faali̇yet göstermektedi̇r. Gün geçti̇kçe artan ürün yelpazemi̇zle müşteri̇ memnuni̇yeti̇ni̇ her zaman bi̇r adim öne taşımaya çalışmaktayız.Ürünlerimizin kalitesi ve uzun ömürlü olması ürün seçiminde dikkate alınan kriterler arasındadır. Paketlenme aşamasında ürünlerinizin hatasız ve sağlıklı gönderimi hususunda firmamız ayrı bir hassasiyet göstererek hataları en düşük seviyeye düşürmek için çalışmaktadır.Firmamız genişleyen kadrosu ve piyasadaki ticari ilişkileriyle sektörün aranan firmaları arasına girmiştir.

BİZ KİMİZ? MİSYON VE VİZYONUMUZ

MİSYONUMUZ,

Erkek giyim sektörünü yakından takip ederk model ve ürün çeşitleri açısından müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürün yelpazesini elde bulundurarak sipariş sonrası hızlıca teslimini sağlamak.Sezon trent lerini yakından takip ederek model ve ürün çeşitleri açısından müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürün yelpazesini elde

VİZYONUMUZ,

Değişen çalışma koşullarına uyum sağlayarak ve işletmemizin teknolojilerini yenilemek ve buna uygun personel deneyimlerini artırmak.pazarda daha büyük pay elde edebilmek için kaliteli ürün ve hizmetten taviz vermeyerek müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktır.

HİÇBİR BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR.

Değişen piyasa koşullarına adaptasyonumuz müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem başarımızın en önemli nedeni oldu.

Mutlu MüşterilerArtan Müşteri memnuniyeti ile büyüyoruz.Size deneyimlerinizi bize yazın,yayınlayalım.