#BİZDENGİY Sizin için hep buradayız

Her Türlü soru ve öneriniz için bize telefon,whatsaap destek,iletişim formu destek bölümlerinden ulaşabilirsiniz.Sizlerin memnuniyetini sağlamak en temel görevimizdir.Tüm ziyaretçilerimize ve müşterilerimize iyi alışverişler dileriz.

 CEO -bizdengiy.com

20

Yıllık Tecrübe

100+

Fazla Model

15000+

Fazla Yıllık satış

250+

Fazla Günlük Paketleme

KENDİMİZE GÖVREV SAYDIKLARIMIZ MİSYONUMUZ

Erkek giyim sektörünü yakından takip ederk model ve ürün çeşitleri açısından müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürün yelpazesini elde bulundurarak sipariş sonrası hızlıca teslimini sağlamak.

GELECEK PLANLAMAMIZ VİZYONUMUZ

Değişen çalışma koşullarına uyum sağlayarak ve işletmemizin teknolojilerini yenilemek ve buna uygun personel deneyimlerini artırmak.pazarda daha büyük pay elde edebilmek için kaliteli ürün ve hizmetten taviz vermeyerek müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Biz Kimiz?

Şi̇rketi̇mi̇z 2000 yılından bu yana İzmi̇r Bornova'da giyim ürünleri üretim ve satış üzerine faali̇yet göstermektedi̇r. Gün geçti̇kçe artan ürün yelpazemi̇zle müşteri̇ memnuni̇yeti̇ni̇ her zaman bi̇r adim öne taşımaya çalışmaktayız.Ürünlerimizin kalitesi ve uzun ömürlü olması ürün seçiminde dikkate alınan kriterler arasındadır. Paketlenme aşamasında ürünlerinizin hatasız ve sağlıklı gönderimi hususunda firmamız ayrı bir hassasiyet göstererek hataları en düşük seviyeye düşürmek için çalışmaktadır.Firmamız genişleyen kadrosu ve piyasadaki ticari ilişkileriyle sektörün aranan firmaları arasına girmiştir.

Hiçbir Başarı tesadüf değildir

Değişen piyasa koşullarına adaptasyonumuz müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem başarımızın en önemli nedeni oldu.

#Sürekli Büyüyoruz Son 5 Yıl Satış Hasılatları Tablosu

2019 Yılı Satışlar Piyasa Payı Artış
2018 Yılı Satışlar Piyasa Payı Artış
2017 Yılı Satışlar Piyasa Payı Artış
2016 Yılı Satışlar Piyasa Payı Artış
2015 Yılı Satışlar Piyasa Payı Artış

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Formu doldurarak bize gönderin en kısa sürede size dönüş sağlancaktır.lütfen sizin için burada olduğumuzu unutmayın

    X